Prasa do kontenerów – wynajem i sprzedaż

Prasokontener, nazywany także prasą do kontenerów, to technologia w dziedzinie gospodarki odpadami. Jego zasada działania polega na zagęszczaniu odpadów za pomocą wbudowanego wewnątrz urządzenia tłoka. Celem wspomnianej części jest kompresja. Dzięki temu w zbiorniku można pomieścić możliwie jak najwięcej odpadów. Warto zaznaczyć, że stopień kompresji jest zależny od prasowanego odpadu i wynosi od 3 do 6. Działania te mają również doprowadzić do zmniejszenia kosztów związanych z częstotliwością odbioru odpadów od Klienta. Chcąc zadbać o środowisko i ułatwić utylizację surowców do zakresu świadczonych usług w zakresie wynajmu kontenerów hakowych dołączyliśmy wynajem prasokontenerów.

Budowa prasy do kontenerów nie jest skomplikowana. Jest to szczelna i zwarta konstrukcja. Znacznie ułatwia ona utrzymanie porządku na terenie zakładu produkcyjnego, ale też pozwala zachować bezpieczeństwo w zakresie PPOŻ.

Co warto wiedzieć o wynajmie urządzenia prasującego do kontenera?

Wynajmujemy tylko i wyłącznie prasokontenery pochodzące od sprawdzonych producentów. Są one wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa. Dzięki temu oferują wysoki poziom ergonomii pracy oraz przede wszystkim są bezpieczne dla operatora.

Dysponujemy prasokontenerami o pojemnościach komory gromadzenia odpadów w zakresie od 8 m3 do 24 m3. Do prawidłowego i bezproblemowego funkcjonowania prasokontenera jest niezbędny dostęp do gniazda 16 lub 32 [A]. Moc silnika zasilacza hydraulicznego wynosi 5,5 [kW].

Prasy do kontenerów w standardowym wykonaniu są dostępne z krótkim czasem dostawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, przeprojektowujemy lub dostosowujemy urządzenia, którymi dysponujemy i dopasowujemy je do indywidualnych wytycznych. Działamy na terenie Polski i Europy. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację każdego zlecenia.

W przypadku zainteresowania zakupem lub wynajmem prasokontenerów, jak również w celu uzyskania dokładnych informacji o cenie świadczonych usług, prosimy o kontakt: 665 622 822.

E-mail: biuro@kornex.com.pl

ODBIÓR 3 KONTENERÓW KP-34 = ODBIÓR 1 PRASOKONTENERA

ODBIÓR 5 KONTERÓW KP-18 = ODBIÓR 1 PRASOKONTENERA

Zapewniamy podstawienie prasokontenera na różnego rodzaju odpady, w szczególności makulaturę i folię.