Wynajem i sprzedaż kontenerów

W naszej ofercie posiadamy kontenery zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż. Obsługujemy kompleksowo Klientów z okolicznych miejscowości. Kontenery na gruz czy odpady zmieszane cechuje ergonomiczność. Posiadamy różne rozmiary kontenerów, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Wszystkie kontenery są trwałe i odporne na użytkowanie w warunkach remontu lub budowy. Należy pamiętać, że kontenery są projektowane w taki sposób, aby z powodzeniem pomieścić zarówno ciężkie odpady budowlane o ostrych krawędziach, śmieci wielkogabarytowe, jak i miękkie liście i odpady zmieszane. Dzięki stabilnej konstrukcji z łatwością można umieścić kontener w dogodnym miejscu, a następnie odebrać go po zakończeniu prac.

 

Kontenery na śmieci i gruz – rozmiary

Oferujemy kontenery o pojemności od 5 do 36 m3, aby dopasować ich wymiary do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów.
W naszym asortymencie, na sprzedaż i wynajem posiadamy kontenery:

  • KP7
  • KP15/16
  • KP36

Czas, na jaki pozostawiamy kontener do Państwa dyspozycji, uzależniony jest od potrzeb naszych Klientów i może zostać indywidualnie wydłużony po negocjacji z osobą, u której został on zamówiony. Oczywiście istnieje również możliwość wcześniejszego odebrania odpadów przed ustalonym wcześniej czasem, w momencie, kiedy będzie to konieczne.

 

Nie tylko gruz i śmieci – zastosowanie kontenerów

Wynajem oraz sprzedaż kontenerów na odpady dotyczy takich odpadów jak gruz, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe, odpady zmieszane, makulatura, frakcja sucha, folia, odpady z porządkowania placów i ogrodów, odpady zielone. Z praktycznej strony, warto pamiętać, że kontenery do odbioru gruzu to sprzęt o znacznych gabarytach, dlatego przed jego wynajęciem lub zakupem należy wziąć pod uwagę możliwość dojazdu pojazdu ciężarowego, który podstawi i odbierze kontener po zakończeniu prac remontowych bądź budowlanych. W przypadku zainteresowania zakupem lub wynajmem naszych kontenerów, jak również w celu uzyskania dokładnych informacji o cenie świadczonych usług, prosimy o kontakt telefoniczny: 665 622 822 lub poprzez e-mail: biuro@kornex.com.pl.