Wynajem kontenerów hakowych i sprzedaż – szeroki wybór pojemności

Firma KORNEX specjalizuje się także w wynajmie kontenerów hakowych oraz ich sprzedaży. W ofercie mamy do wyboru zbiorniki o różnych pojemnościach, tj.:

  • KP-7, czyli 7 m3,
  • KP-18, czyli 18 m3,
  • KP-34, czyli 34 m3.

Prowadzimy również wynajem prasokontenerów. Osoby, które po raz pierwszy decydują się na wynajem kontenerów hakowych, mogą mieć problem z dobraniem odpowiedniej wielkości. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo pracowników, którzy na podstawie zdobytego doświadczenia podpowiedzą, która pojemność będzie właściwa.

Czas, na jaki pozostawiamy kontener, jest uzależniony od potrzeb Klientów i może zostać indywidualnie wydłużony po negocjacji z zamawiającym.

Wynajem kontenerów hakowych oraz sprzedaż kontenerów na odpady jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zutylizować m.in. gruz, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe, odpady zmieszane, makulaturę, frakcję suchą, folię, odpady z porządkowania placów i ogrodów, czy też odpady zielone.

Osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem zbiorników, bądź też poszukujące dokładnych informacji o cenie świadczonych usług, prosimy o kontakt telefoniczny: 665 622 822 lub poprzez e-mail: biuro@kornex.com.pl.

KP-7, czyli 7 m3

KP-18, czyli 18 m3

KP-34, czyli 34 m3