Firma P.P.H.U. „KORNEX” powstała w styczniu 2008 roku z zamiarem wykonywania działalności polegającej na handlu surowcami wtórnymi.

W pierwszym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa głównym pozyskiwanym surowcem była folia, opakowaniowa różnego rodzaju. Wkrótce wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientom, firma rozszerzyła swoją działalność o kolejne rodzaje odpadów innych niż niebezpieczne. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie odebrać i przekazać do odzysku lub recyklingu następujące odpady:

  • folia opakowaniowa
  • tworzywa sztuczne
  • makulatura
  • butelki pet

Obsługujemy firmy, cmentarze, placówki oświatowe itp… w zakresie wywozu odpadów komynalnych podstawiamy kontenery KP-7

Zajmujemy się wywozem gruzu oraz zmieszanych odpadów budowlanych podstawamy kontenery KP-7

Naszym zasięgiem działania obejmujemy teren wschodniej Polski. Od stycznia 2010 roku świadczymy usługi odbioru odpadów komunalnych. Dbając o wygodę naszych Klientów proponujemy indywidualne dopasowanie rozwiązania odbioru odpadów, poprzez podstawienie specjalistycznych kontenerów.
Dysponujemy nowoczesnym, taborem samochodowym, w skład którego wchodzą wyspecjalizowane samochody wyposażone w systemy hakowe.
Gwarantujemy fachową obsługę w oparciu o wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.

Gwarantujemy atrakcyjne stawki na wszystkie surowce wtórne!

Zapraszamy do współpracy