Wynajem kontenerów – Radzyń Podlaski

Firma KORNEX oferuje profesjonalny wynajem kontenerów hakowych oraz sprzedaż kontenerów na odpady w Radzyniu Podlaskim. Nasza oferta obejmuje kontenery o różnych pojemnościach, co pozwala na wybór idealnego rozwiązania dla indywidualnych potrzeb Klientów.
W ofercie naszej firmy znajdują się kontenery hakowe o pojemności:

  • 7 m3 (KP-7),
  • 18 m3 (KP-18),
  • 34 m3 (KP-34).

Wynajem kontenerów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zutylizować różnego rodzaju odpady, takie jak gruz, odpady poremontowe, wielkogabarytowe, zmieszane, makulatura, frakcja sucha, folia, odpady z porządkowania placów i ogrodów oraz odpady zielone.

W przypadku wynajmu kontenerów zapewniamy dostawę oraz odbiór kontenera. Czas wynajmu jest uzależniony od indywidualnych potrzeb Klientów i może zostać wydłużony po uprzednim uzgodnieniu z nami.

Kontenery na gruz – Radzyń Podlaski

Dodatkowo, oferujemy również wynajem kontenerów na gruz o pojemności 3 m3. Są one idealne dla osób, które potrzebują zutylizować mniejsze ilości odpadów budowlanych. Kontenery na gruz wyposażone są w klapę z jednej strony, co ułatwia ich ładowanie.

Jesteśmy solidnym partnerem dla firm budowlanych, remontowych, a także dla Klientów indywidualnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, terminowość oraz konkurencyjne ceny. Zaufaj nam i skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.