Wynajem kontenerów – Świdnik

Firma KONTENEREX to solidny i doświadczony dostawca kontenerów na terenie Świdnika i okolic. Oferujemy wynajem kontenerów na różnego rodzaju odpady oraz budowlane zastosowania. W naszej ofercie posiadamy kontenery hakowe o pojemności od 7 m³ do 36 m³ oraz kontenery typu «prasa» o pojemności od 2,5m3 — 22m3. Wszystkie kontenery posiadają atesty i są dopuszczone do transportu na drogach publicznych.

Oferujemy konkurencyjne ceny wynajmu kontenerów oraz prasokontenerów, a czas wynajmu jest dostosowany do potrzeb naszych Klientów. W przypadku przedłużenia czasu wynajmu stawka za kolejne dni jest ustalana indywidualnie z każdym Klientem. Nasze kontenery są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego sposobu na utylizację różnego rodzaju odpadów. Wynajmując u nas kontener, Klient nie musi martwić się o transport odpadów do punktu utylizacji, gdyż zajmujemy się tym sami.

Posiadamy szeroką gamę kontenerów przeznaczonych na różnego rodzaju odpady, w tym na:

  • gruz,
  • odpady budowlane,
  • odpady komunalne,
  • odpady metalowe,
  • odpady niebezpieczne,
  • odpady zielone.

Nasze kontenery są idealne również do wykorzystania na terenie budów, gdyż można w nich wygodnie gromadzić powstające w trakcie prac odpady budowlane. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego też nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego kontenera dla ich potrzeb. Nasza flota samochodów jest w pełni sprawna i zawsze dostarcza kontener na czas i w miejsce wskazane przez Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług wynajmu kontenerów oraz prasokontenerów w Świdniku i okolicach. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalną obsługę i terminowość.