Wynajem i sprzedaż prasokontenerów

Prasokontener to technologia w dziedzinie gospodarki odpadami. Jego zasada działania polega na zagęszczaniu odpadów za pomocą wbudowanego wewnątrz urządzenia tłoka, którego celem jest kompresja odpadów tak, aby pomieścić go możliwie jak najwięcej w komorze gromadzenia odpadów (stopień kompresji jest zależny od prasowanego odpadu i wynosi od 3 do 6). Z kolei działania te mają na celu zmniejszenie kosztów związanych z częstotliwością odbioru odpadów od klienta. 

Budowa prasokontenera jest szczelną i zwartą konstrukcją, dzięki czemu, pozwala to utrzymać porządek na zakładzie produkcyjnym, a także zachować bezpieczeństwo w zakresie PPOŻ. 

Nasze prasokontenery wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa, dzięki czemu oferują wysoki poziom ergonomii pracy oraz przede wszystkim są bezpieczne dla operatora.

Dysponujemy prasokontenerami o pojemnościach komory gromadzenia odpadów w zakresie od 8 m3 do 24 m3. W celu funkcjonowania prasokontenera niezbędny jest dostęp do gniazda 16 lub 32 [A]. Moc silnika zasilacza hydraulicznego wynosi 5,5 [kW]. 

Prasokontenery w standardowym wykonaniu dostępne są z krótkim czasem dostawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów jesteśmy w stanie przeprojektować lub dostosować Nasze urządzenia wg otrzymanych wytycznych. Działamy na terenie Polski i Europy. Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację każdego Państwa zlecenia.

W przypadku zainteresowania zakupem lub wynajmem naszych prasokontenerów, jak również w celu uzyskania dokładnych informacji o cenie świadczonych usług, prosimy o kontakt: 665 622 822
E-mail: biuro@kornex.com.pl

ODBIÓR 3 KONTENERÓW KP-34 = ODBIÓR 1 PRASOKONTENERA

ODIBÓR 5 KONTERÓW KP-18  = ODBIÓR 1 PRASOKONTENERA

Zapewniamy podstawienie prasokontenera na różnego rodzaju odpady, w szczególności makulaturę
i folię.