Miło nam poinformować, że zostaliśmy sponsorem lubelskiej drużyny żużlowej Platinum Motor Lublin. Od dawna angażujemy się we wspieranie różnych dyscypliny sportowych i dlatego z ogromną przyjemnością podjęliśmy się sponsorowania obecnego Mistrza Polski w żużlu.

Kornex nowym sponsorem drużyny żużlowej Platinum Motor Lublin !!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Kornex dołączyła do drużyny Platinum Motor Lublin jako sponsor. To ważny krok w wspieraniu naszego lokalnego zespołu sportowego i rozwijaniu pasji do sportu w regionie.

Platinum Motor Lublin to aktualny Drużynowy Mistrz Polski w żużlu. Kornex postanowił wesprzeć drużynę w jej dalszym rozwoju.

Jesteśmy dumni z tego, że może wspierać taką drużynę jak Platinum Motor Lublin. Firma wierzy, że żużel to sport, który łączy ludzi i promuje rywalizację na zasadach Fair Play. Kornex liczy, że współpraca z drużyną Platinum Motor Lublin będzie udana i pozwoli jej osiągnąć jeszcze większe sukcesy.

O drużynie Platinum Motor Lublin

Platinum Motor Lublin to jedna z najpopularniejszych drużyn żużlowych w Polsce. W zeszłym roku drużyna zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski i ma wielu wiernych kibiców. Platinum Motor Lublin jeździ w PGE Ekstralidze, najwyższej klasie rozgrywkowej żużla w Polsce. Drużyna ma swoją siedzibę w Lublinie.

KORNEX KORNELIA MRÓZ